MaxQDA Team Cloud

MODUŁ DODATKOWY: MAXQDA TeamCloud
Bezpieczna i bezproblemowa współpraca w chmurze

Współpraca zespołowa w MAXQDA zawsze była łatwa. Nowa chmura Teamwork Cloud jeszcze lepiej integruje współpracę z Twoim przepływem pracy!

Udostępniaj pliki swojemu zespołowi za pośrednictwem bezpiecznej przestrzeni w chmurze, zapraszaj współpracowników do współtworzenia, analizuj w trybie offline i decyduj, kiedy i co zaimportować od członków zespołu.

Współpraca bez kłopotów: rozpowszechniaj projekty i dokumenty zewnętrzne, przeglądaj ostatnie działania swojego zespołu i otrzymuj powiadomienia o nowych importach lub pobraniach w ramach MAXQDA. Pozwól swojemu oprogramowaniu obsługiwać komunikację zespołową i zarządzanie plikami, abyś mógł skupić się na analizie.

Pracuj offline i udostępniaj online: pracuj jednocześnie nad lokalnymi kopiami projektów, nawet gdy jesteś offline. Aby pobrać i przesłać pliki, wystarczy połączyć się z Internetem na początku i na końcu cyklu projektu.

Opcje importu i przejrzystość: Usprawnij importowanie pracy członków zespołu dzięki nowym opcjom importu. Teraz możesz również uzyskać dostęp do historii importu w notatkach scalonych.

Dziennik zespołu: Zbieraj ważne notatki i informacje o projekcie we wspólnym dzienniku zespołu, który każdy może współtworzyć w czasie rzeczywistym.

Script logo